loading...

Zespół specjalistów w nowym, większym składzie

Oferujemy doświadczenie kliniczne i pasję z jaką wykonujemy zawód dentysty oraz ciągły rozwój stymulowany dodatkowo nieprzerwaną od 1998 roku pracą nauczycieli akademickich w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. 

dr n. med. Maciej Górski W roku 1996 ukończył z wyróżnieniem studia na wydziale Stomatologicznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncjią oraz specjalista I stopnia stomatologii ogólnej. Od 1998 roku nieprzerwanie pracuje jako nauczyciel akademicki w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym gdzie w roku 2005 uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Ukończył studia podyplomowe – Zdrowie publiczne –marketing i zarządzanie w ochronie zdrowia w PUM w Szczecinie. Prowadzący i uczestnik licznych konferencji i kursów doskonalących. Autor publikacji naukowych i tłumacz podręczników stomatologicznych.

lek. dent. Irini Fagogeni Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Ukończyła studia na wydziale stomatologicznym w 2014r. Wielokrotnie odbywała praktyki stomatologiczne w klinice  w Szwecji poszerzając swoją wiedzę i umiejętności z zakresu najnowszych metod leczenia. Uczestniczka licznych kursów i konferencji.

lek. dent. Paweł Berczyński Ukończył Wydział Lekarsko - Stomatologiczny na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie w ramach Studium Doktoranckiego prowadzi zajęcia ze studentami stomatologii w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji PUM, gdzie również realizuje badania nt diagnostyki próchnicy pierwotnej powierzchni stycznych zębów stałych, z wykorzystaniem współczesnych metod diagnostycznych.
Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych konferencjach naukowych, szczególnie z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej oraz protetyki adhezyjnej. Na co dzień interesuje się motoryzacją oraz wędkarstwem spinningowym.

lek. dent. Dorota Oskwarek Absolwentka wydziału Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Zawodowo interesuje się stomatologią estetyczną, endodoncją oraz protetyką. Potrafi znaleźć nić porozumienia zarówno z pacjentami dorosłymi, jak i tymi najmłodszymi. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach i szkoleniach z zakresu wielu dziedzin stomatologii.

Lekarze współpracujący


  • dr n.med. Katarzyna Zaleska ortodonta
  • dr n.med. Patryk Sobczyk chirurg, implantolog 

Zespół


  • Bożena Szurgot - asystentka
  • Małgorzata Adamska - rejestratorka

 


23 lipca 2015r. 23 lipca 2015r. 1 10402 Drukuj
nawiguj

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna

ul. Raginisa 5/U2 ; 71-625 Szczecin
tel. 91 423 67 34; kom. 780 14 34 34
www.dentist.szczecin.pl / rejestracja@dentist.szczecin.pl
2014 - 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne