dodano: 2015-07-21 10:22:17 edycja: 2023-10-23 16:25:01 autor: 1 odsłon: 16811

Zespół

Oferujemy doświadczenie kliniczne i pasję z jaką wykonujemy zawód dentysty oraz ciągły rozwój stymulowany dodatkowo nieprzerwaną od 1998 roku pracą nauczycieli akademickich w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.  • dr n. med. Maciej Górski 

  W roku 1996 ukończył z wyróżnieniem studia na wydziale Stomatologicznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncjią oraz specjalista I stopnia stomatologii ogólnej. Od 1998 roku nieprzerwanie pracuje jako nauczyciel akademicki w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym gdzie w roku 2005 uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Ukończył studia podyplomowe – Zdrowie publiczne –marketing i zarządzanie w ochronie zdrowia w PUM w Szczecinie. Prowadzący i uczestnik licznych konferencji i kursów doskonalących. Autor publikacji naukowych i tłumacz podręczników stomatologicznych.

  21 listopada 2021r. 1481
 • dr n. med. Irini Fagogeni

  Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Ukończyła studia na wydziale stomatologicznym w 2014r. Wielokrotnie odbywała praktyki stomatologiczne w klinice  w Szwecji poszerzając swoją wiedzę i umiejętności z zakresu najnowszych metod leczenia. Uczestniczka licznych kursów i konferencji.

  29 listopada 2021r. 1464
 • dr n. med. Paweł Berczyński

  Ukończył Wydział Lekarsko-Stomatologiczny na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. W 2019 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Wiedza oraz doświadczenie pozwalają mu na kompleksowe leczenie pacjentów. Zajmuje się endodoncją, protetyką oraz wszczepianiem implantów, stosując przewidywalne i minimalnie inwazyjne metody leczenia. Nieustannie rozwija się poprzez udział w kursach i sympozjach naukowych, szczególnie z zakresu chirurgii implantologicznej. Jego hobby zawodowe stanowi wykorzystywanie szablonów chirurgicznych podczas zabiegów wszczepiania implantów oraz minimalnie inwazyjne metody regeneracji kostnej. Poza pracą interesuje się motoryzacją oraz wędkarstwem spinningowym.

  29 listopada 2021r. 1977
 • dr n. med. Dorota Berczyńska

  Absolwentka wydziału Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Zawodowo interesuje się stomatologią estetyczną, endodoncją oraz protetyką. Potrafi znaleźć nić porozumienia zarówno z pacjentami dorosłymi, jak i tymi najmłodszymi. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach i szkoleniach z zakresu wielu dziedzin stomatologii.

  29 listopada 2021r. 1503
 • dr n. med. Natalia Smuga

  Ukończyła Wydział Lekarsko- Stomatologiczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Słuchaczka studium doktoranckiego PUM, w ramach którego prowadzi zajęcia ze studentami w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej i endodoncji oraz pracuje badawczo  nt. zużycia pilników endodontycznych SAF. Mając na uwadze dobro pacjentów jako najważniejszy cel swoich działań zawodowych, stale podnosi swoje kwalifikacje, poczynając od czasów studenckich (praktyka wakacyjna w prywatnej Klinice Dentystycznej w Berlinie), po dzień dzisiejszy, biorąc udział w licznych kursach i konferencjach. Miłośniczka żeglarstwa i tańca.

  29 listopada 2021r. 1926
 • lek. dent. Aleksandra Turkalj

  Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, pracuje w Poradni  Stomatologii Zachowawczej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej  PUM. Stawia na rozwój w różnych dziedzinach stomatologii z naciskiem na endodoncję, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. 

   

  07 czerwca 2022r. 1233
 •  

  Lekarze współpracujący


  • dr n.med. Katarzyna Zaleska ortodonta

   

  Zespół


   

  • Małgorzata Adamska - manager gabinetu
  • Bożena Szurgot - asystentka stomatologiczna
  • Natalia Zakharyshyna - asystentka stomatologiczna

  29 listopada 2021r. 1190
 • 21 lipca 2015r. 23 października 2023r. 1 16811